Міський голова Рівного перевірив як тролейбусне підприємство готується до зими

Діліться корисною інформацією з друзями:

Міський голова Рівного Олександр Третяк побував на комунальному підприємстві «Рівнеелектроавтотранс», оглянув територію і наявний рухомий склад, приміщення і ремонтні дільниці, де тролейбуси готують до виходу на лінію, побачив як відбуваються планові і капітальні ремонти, як готують транспорт до роботи взимку.

І, звісно ж, поспілкувався з колективом. 
– Черговий раз пересвідчився, що персонал на нашому тролейбусному підприємстві – фаховий і висококваліфікований. Будучи обмеженими в коштах на придбання нових тролейбусів, працівники зосередились на капітально-відновлювальному ремонті існуючих. Це дозволяє подовжити життя тролейбусам на кілька років. Вартість капітального ремонту одного тролейбуса власними силами обходиться в рази менше, ніж купівля нового, – наголосив мер.
Під час спілкування з зустрічі з керівником підприємства Валентином Ткачуком йшлося про перспективи розвитку Рівнеелектроавтотрансу. Зокрема і про продовження оновлення рухомого складу, збільшення тривалості експлуатації тролейбусів тощо. Водночас наголошувалося про необхідність інвестицій в рухомий склад тролейбусного парку.
– Дякую усім спеціалістам КП «Рівнеелектроавтотранс», що не шкодуючи часу і сил щоденно працюють на благо громади, – підкреслив мер.