fbpx

У Степанській ОТГ підприємливих навчали базовій грамотності

Діліться інформацією з друзями:

У Степанській ОТГ побільшає кваліфікованих підприємців. Бо, попри все, вони знаходять час для того, щоб вчитися та відкривати у підприємництві нові горизонти.

На запрошення Степанської селищної ради із місцевими мешканцями зустрілися представники Рівненської обласної служби зайнятості. Юрист Сарненського районного центру зайнятості Олександр Карпець та завідувач Сарненського навчального відділенням Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ Іван Гаврилюк підготували актуальну та затребувану тему для присутніх –  підприємництво, адже на зустріч прийшли приватні підприємці та особи, що планують створювати власну справу.

Під час конструктивного діалогу звучали головні питання: оподаткування, порядок реєстрації, організація підприємницької діяльності, у т ч вдома, юридичні аспекти ведення власної справи. Присутніх цікавило залучення робітників за окремими видами робіт, такими, як столярні, послуги перукаря, ремонт автомобілів, масажні послуги.

Іван Гаврилюк акцентував увагу представників громади на різноманітних формах навчання у Рівненському центрі ПТО та великому спектрі робітничих професій, а також інформував про умови навчання майбутніх бізнесменів за напрямом «Підприємець-початківець». Аудиторія жваво цікавилася дисциплінами, темами занять, умовами та перспективами складання бізнес-планів, прогнозуванням та застереженням від ризиків, термінами навчання, фінансовою підтримкою держави.Серед питань, що звучали на зустрічі, – організація сезонних робіт та залучення робітників для  збирання врожаю, обробки землі тощо. До того ж, підприємці цікавилися зварювальниками, водіями, столярами: як навчити свій персонал, як підвищити кваліфікацію або перекваліфікувати робітників?

Голова Степанської об’єднаної територіальної громади Петро Крот задоволений зустріччю, адже поінформованість громади однозначно сприятиме збільшенню робочих місць, офіційному залученню до праці мешканців краю, збільшенню зайнятості населення.

Іван Гаврилюк, підсумовуючи розмову, із упевненістю повідомив, що серед присутніх вже визначилися охочі навчатися на підприємців, а отже наступна група ініціюватиме, складатиме та захищатиме свої бізнесові проекти за актуальними для громади темами.

А щодо емоційної складової поїздки, то Іван Омелянович не приховував захоплення – старовинними будівлями та надзвичайною тамтешньою природою! Воістину велична земля!

Діна МАЗУРКЕВИЧ

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»