fbpx

Податківець роз’яснила як в граничні строки декларувати доходи

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб  Головного  управління ДПС у Рівненській області Людмила Кончук роз’яснила як в граничні строки декларувати доходи  за 2019 рік.

Податківець зазначила граничні терміни для декларування доходів за минулий рік:

10.02.2020 – для фізичних осіб – підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) (протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року).

У разі якщо фізична особа – підприємець (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності,  то такі доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи зазначаються в цій же річній податковій декларації.

30.04.2020 – для громадян, які зобов’язані подати декларацію, та для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.

31.12.2020 – для громадян, які мають право на податкову знижку.Крім того, Декларація має подаватися упродовж 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності – для фізичних осіб – підприємців, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням.

У разі проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

Для платників податку – резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, Декларація подається не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»