fbpx

У Сарненській ЦРЛ збільшується кількість хворих з коронавірусом

Діліться інформацією з друзями:

Станом на ранок 30 травня в Сарненській ЦРЛ помер іще один пацієнт із пневмонією. Пацієнт поступив до лікарні вчора у вкрай важкому стані за рахунок полісегментарної пневмонії, з важкою супутньою патологією. Очікуються результати ПЛР-тесту для уточнення діагнозу. Про це в соцмережі повідомив головний лікар закладу Василь Іванюк.

У реанімації перебуває один пацієнт, переведений за станом здоров’я з інфекції. Стан важкий, киснезалежний. Інфекція, вісімнадцять хворих, чотири кисне залежні, стан здоров’я середнього ступеню важкості.

За добу двох виписали з одужанням, троє поступило.

– Обсервація: тридцять сім пневмоній, двадцять з яких температурять. За добу знову одинадцять поступлень. Це жителі м. Сарни (4), с. Ясногірка (2), с. Чабель, с. Кам’яне Случанське, с. Тріскині, с. Чемерне, смт. Степань. Скажу так, якщо упродовж доби-двох ситуація не стабілізується, змушений буду відкривати хірургічний корпус для госпіталізації. Ось вам карантин, ось вам відношення людей до ситуації. Не розумію, чому сьогодні ніхто не відповідає за масові порушення карантинних заходів (весілля, релігійні заходи і тд.), – зазначив Василь Іванюк.

Від початку пандемії у нас зафіксовано 131 підтверджений випадок по ПЛР, 89 одужало і ще13 летальних випадків. Очікуються результати тестування сімдесят п’ять зразків, сьогодні також буде більше п’ятидесяти.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»