fbpx

Відмовтесь від ковбаси і частіше гуляйте: медики порадили як зберегти здоров’я

Діліться інформацією з друзями:

На сніданок не варто їсти плавлені сирки і ковбасу, вважають дієтологи. 
Перші через термічну обробку втрачають більшу частину корисних речовин і містять велику кількість жиру. А ковбасу краще взагалі не вживати. Якщо ж не можете обійтися без бутерброду до ранкової кави, то зробіть його з відвареним чи запеченим м’ясом або рибою. А ще не варто снідати мюслями. Вони містять велику кількість крохмалю, ароматизаторів, цукру і штучних вітамінів.

Ми хворіємо від стресів та безсоння

На імунну систему людини впливають не тільки зовнішні, а й внутрішні фактори. Насамперед це стреси і порушення харчування.
Як ожиріння, так і виснаження від суворих дієт і, як наслідок, нестача в організмі вітамінів (особливо А, С, Е і D), знижують наш імунітет. А ще на стійкість організму до захворювань впливають тривалий стрес, безсоння і перевтома, які порушують роботу ендокринної та нервової системи. Так само порушує імунітет неконтрольований прийом гормональних препаратів та антибіотиків. Тому, щоб менше хворіти, слід правильно харчуватися, берегти нервову систему. А ще – не займатися самолікуванням і більше часу проводити на природі. Чисте повітря і хороший настрій – кращі ліки від усіх хвороб.

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»