fbpx

У Рівному створять сайт «розливайок»

Таке доручення мер дав управлінню торгівлі та громадського харчування.

Скарги мешканців будинку на Дубенській, 44а на кафе «Закусочна» стали приводом розгляду діяльності цього закладу громадського харчування на засіданні міськвиконкому. Цьому, щоправда, передувала перевірка, яку провели представники міських служб.

Комісія встановила, що підприємець, який працює в «Закусочній», має необхідну ліцензію, але режим роботи відповідно до Книги обліку розрахункових операцій порушувався. Крім того приміщення закладу, власником якого є Торговий дім «Орислава», не відповідає вимогам Держстандарту: немає посадочних місць, кухні, санвузла, можливості помити руки.
Тож підприємців зобов’язали привести приміщення у відповідність до вимог його оренди, а також оформити необхідні документи на діяльність магазину.

– Нині заклад функціонує без послуг розливу алкогольних напоїв, і зауважень до нього немає,– каже заступник начальника міського управління торгівлі Валентина Кухарець.

Але Володимир Хомко попросив не міняти акценти, натомість знайти більш радикальніші важелі впливу щодо мережі «розливайок» спиртного. Він ініціював створення сайту, на який надходитиме інформація про незаконне розливання спиртного.

– Тільки десь налили, відразу має бути сигнал, а тоді інформація до поліції. Ми повинні створити такі умови, щоб під ногами «розливайок» земля горіла,– зазначив міський голова Володимир Хомко.– Тільки тоді зможемо побороти цю ситуацію.

Мер зобов’язав управління торгівлі організувати роботу такого сайту та інформувати про його діяльність ЗМІ.

Також міський голова розповів, що ведеться підготовка до боротьби зі стихійним розвішуванням оголошень, як це зробили у Кременчуці. Зазначений в оголошенні телефон буде блокуватися відповідним неприємним зверненням.

– Тільки повісили оголошення – «тримай фашист гранату!»: зранку до вечора йтимуть до нього ці дзвінки! – додав Володимир Хомко.

Оксана ПИЦЬКА