У Рівному привітали працівників соціальної сфери

3870 років невтомної щоденної роботи – такий загальний стаж роботи працівників, що трудяться в соціальній сфері міста.
Ось і на вулицю тих, для кого повсякденна звичка допомагати іншим стала справою їхньою життя, завітав празник. Минулої п’ятниці, напередодні професійного свята у МПК «Текстильник» вшановували працівників соціальної сфери. Вітали тепло й щиро – так, як вони цього заслужили.

– Хочу відразу подякувати працівникам соціальної сфери за їхній труд,– наголосив, звертаючись до присутніх, міський голова Рівного Володимир Хомко.– Адже ця робота – непроста, емоційно важка і невисокооплачувана. Щиро вітаю вас усіх зі святом! Добра й здоров’я, злагоди як в родині, так і на роботі, людської вдячності та мирного неба над головою!

У міському управлінні праці та соціального захисту населення, Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного і Рівненському міському центрі комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок» працює 322 особи. Якщо сплюсувати загальний стаж роботи всіх цих працівників, то вийде не мало не багато, а 3870 років.

– Навіть те, що всі наші працівники вчасно отримують заробітну плату,– каже начальник міського управління праці та соцзахисту населення Віра Мельник,– уже багато чого значить. Звичайно, завдяки міському голові Володимиру Хомку, його заступнику Сергієві Васильчуку і депутатам міської ради, які піклуються як про соціальних працівників, так і про їхніх підопічних. А щоб не бути голослівним, давайте згадаймо капремонт приміщень Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного та дитячого відділення Центру «Крок», замінену систему опалення і вікна в приміщенні управління на вулиці 16 Липня, 49/51. Крім того, за кошти міського бюджету постійно оновлюється матеріально-технічна база наших установ, а це нові комп’ютери, оргтехніка, кондиціонери, реабілітаційне обладнання, фізіотерапевтичні апарати та різноманітне обладнання. Загалом на ремонти і придбання обладнання за останні два роки використано понад 3 мільйони 816 тисяч гривень.

Цього дня лунало багато подяк і поздоровлень на адресу працівників соціальної сфери, 47 з яких отримали за свою сумлінну працю почесні грамоти і подяки від міської та обласної влад. А загальним подарунком для всіх став душевний концерт, який з нагоди свята підготували творчі колективи міста.

Олена ПЕТРИК, заступник начальника міського управління праці та соцзахисту населення

Пряма мова
Заступник міського голови Рівного Сергій ВАСИЛЬЧУК:

– Робота працівників соціальної сфери надважлива, незалежно від того, в чому саме вона полягає: чи то в прийомі громадян і наданні консультацій, чи в нарахуванні і виплаті 42 видів державних соціальних допомог і компенсацій, чи в наданні пільг і субсидій, чи у визначенні правового статусу громадян, чи в організації санаторно-курортного лікування, чи в забезпеченні технічними засобами реабілітації, чи в наданні соціальних послуг або послуг комплексної реабілітації, чи в здійсненні звичайного друку платіжок або роботі з комп’ютерними програмами. А головне в ній – результат, тобто допомога людям.

Тому треба повсякчас пам’ятати: не люди для нас, а ми для людей працюємо. Отож, органи місцевого самоврядування насамперед повинні допомагати людям. А соціальні працівники спілкуються саме з тією категорією населення, для якої допомога потрібна найбільше. Тому не раз наголошував і ще раз наголошую: яким би у нас не був настрій, ми маємо зустріти людей, мусимо їх вислухати, зробити все, щоб полегшити їхнє життя. А головне – ніколи не бути байдужими, старатися  вникнути в їхні проблеми і вирішити їх. Такими чином ми сповна виконуватимемо покладену на нас місію.

Діліться корисною інформацією з друзями: