До нас знову приїдуть по досвід

Цього разу гостям до всього ще й презентують «Енергодім»
Про практичний досвід і новації у сфері збереження та раціонального використання енергії знову говоритимуть у Рівному. 8 і 9 листопада до нашого міста завітають учасники традиційного бізнес-форуму «Велике Рівне. Енергоефективність 2019».

До участі запрошені урядовці, економісти, науковці, практики (представники житлового сектора). Крім традиційних дискусій та обміну досвідом, цього року в рамках форуму відбудеться непересічна подія: презентація нової програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків державного Фонду енергоефективності «Енергодім». Поряд з тим, у Рівному розробили свою програму, яка доповнюватиме загальноукраїнську.

– Рівне завжди було передовиком в Україні у сфері впровадження енергоефективних заходів і програм,– розповідає заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук.– Це не просто наша думка про себе, це об’єктивна оцінка Держенергоефективності. Тут враховані наші програми сталого розвитку, термомодернізації та інші енергоефективні проекти. Спільно з представниками Фонду енергоефективності, депутатами (міські обранці Сергій Васильчук і Сергій Паладійчук – ред.), банкірами та головами ОСББ, які мають досвід у цьому питанні, ми створили нову програму – «Енергодім-Рівне». Її умови вже розміщені на сайті міської ради, а на форумі «Велике Рівне» буде публічна презентація. Чекаємо пропозицій від усіх зацікавлених. На мою думку, ця програма абсолютно зрозуміла, відпрацьована. Як результат: наші люди отримають більші можливості залучити кошти з державного і міського бюджетів для підвищення комфортності свого проживання, економії коштів та енергоресурсів.

Думка з приводу
Депутат Рівнеради, співавтор міської програми термомодернізації Богдан ГАПЯК:

– Програма «Енергодім-Рівне» зайвий раз доводить, що наше місто по праву вважається всеукраїнським лідером впровадження енергозаощаджувальних заходів. Так, як свого часу ми першими в Україні запустили програму термомодернізації, тепер стали піонерами тісної співпраці з Фондом енергоефективності.
Це розширення можливостей наших мешканців не тільки зробити свої будинки комфортнішими, а й суми в платіжках за комунальні послуги – меншими. Ощадливе використання енергоресурсів – це, крім усього, енергетична незалежність України. І чим більше у нас буде програм, які допоможуть економити енергоносії, тим швидше ми раз і назавжди позбудемося залежності від російської «газової голки».

Заходи бізнес-форуму відбудуться у Центрі енерго­ефективності (м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 53а, навчальний корпус НУВГП № 7. Початок о 10.00.

Діліться корисною інформацією з друзями: