У Рівному незабаром з’явиться новий кінотеатр

Діліться корисною інформацією з друзями:

П’ять комфортних кінозалів, які вміщатимуть 700 глядачів. Вони будуть найсучаснішими у регіоні. Про це повідомило керівництво ТРК «Екватор» на своїй сторінці в інстаграмі.

Гості ТРЦ зможуть усією родиною насолодитися переглядом цікавих кінопрем’єр, а також приємно провести дозвілля у найновішому кінотеатрі міста. Відкриття Multiplex у ТРЦ Екватор планується вже цієї осені.

Нагадаємо нашим читачам, що кінотеатр мережі Multiplex закрився в Рівному навесні 2018 року. Існування цього закладу культури стримувало ціни на квитки і вгамовувало апетити конкурента – кінопалацу «Україна». Наразі в умовах повної монополії вартість квитків сягне ста гривень. Утім, окрім залу, в кінотеатрі мало що змінилося.

Кілька тижнів тому рівняни навіть зібрали необхідних 300 голосів за електронну петицію, щоб повернути кінотеатр мережі Multiplex або будь-якій іншій.

Отож, кіномани у передчутті змін. А розташування кінотеатру в ТРЦ дозволить економити час, адже можна буде в одному місці здійснити всі необхідні закупи та ще й сходити в кіно.

Аліна БУДАФЕНКО

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»