fbpx

У Рівному два міських управління об’єднають у Департамент, його може очолити колишній чиновник

Діліться інформацією з друзями:

Для оптимізації та підвищення ефективності роботи вже найближчим часом об’єднають два управління Рівненського міськвиконкому: транспортне та житлово-комунального господарства. Про деталі цього злиття та створення Департаменту інфраструктури та благоустрою у середу на брифінгу розповів заступник міського голови Рівного Володимир ДЯК.

– Функціонування єдиного профільного департаменту спростить обмін інформації і дасть можливість досягти більшої узгодженості в роботі названих управлінь. Намагаємося спростити процедури, щоб управління не писали одне одному офіційні листи, а більшість питань вирішували в робочому процесі в рамках одного Департаменту, – пояснив Володимир Дяк.

За словами чиновника, заплановані зміни у дозволять уникнути дублювання функцій та оптимізувати структуру так, аби мати змогу вчасно і ефективно реагувати на актуальні проблеми.  

Одним із основних завдань буде координування всіх інфраструктурних проектів, зокрема, придбання комунальної техніки – тролейбусів, автобусів, сміттєвозів чи снігоприбиральних машин, запровадження GPS-контролю за роботою всіх комунальних машин та механізмів, відеофіксації порушень, контролю роботи світлофорів чи відслідковування пасажиропотоків за допомогою електронного квитка.

Володимир Дяк зазначив, що називати прізвище потенційного керівника нового Департаменту ще рано. Адже управління транспорту та житлово-комунального господарства повинні пройти процедуру реорганізації.

Як стало відомо редакції газети «7 днів» з власних джерел, Департамент інфраструктури та благоустрою може очолити Віталій ГЕРМАН. Упродовж крайніх чотирьох років він працював заступником міського голови (курував сферу будівництва та архітектури, а в 2020 році – ще й житлово-комунальне господарство), до цього – був очільником міського ЦНАПу. Із посади заступника Віталія Германа звільнили після приходу нової владної команди наприкінці 2020 року.  

Сергій КЛИМЕНКО