Міський голова Рівного провів прийом громадян

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Питання отримання субсидій, незаконне будівництво, перепланування помешкання, самовільне захоплення земельних ділянок, отримання дозволу на сезонну торгівлю, освітлення вулиць, електрифікація масиву для учасників АТО – це тільки частина питань, з якими сьогодні звернулися рівняни до міського голови Олександра Третяка. Про це інформує пресслужба міської ради.
Також було звернення від ОСББ «Князь». Вони мають бажання взяти участь в інвестиційній програмі «Рівнеобленерго» з заміни електролічильників. Їм відмовляють, тому що будинок має статус гуртожитку. Голова ОСББ просить сприяння міського голови у наданні приміщенню статусу «житловий будинок».
“Я дав доручення керівникам виконавчих органів влади, які брали участь у прийомі, внести обґрунтовані пропозиції з порушених громадянами питань. Визначені законодавством терміни розгляду звернень, до 30 календарних днів, обов’язково будуть дотримані”, – наголосив міський голова Олександр Третяк.
Нагадаємо, що прийом громадян з особистих питань міським головою проводиться у першу та третю середу місяця за адресою вул.Соборна, 12-а, каб.113.
Попередній запис – протягом тижня за тел.63-60-37 та у відділі звернень громадян, каб.109.
Діліться корисною інформацією з друзями: