У Києві повністю виключили російську мову з навчальних програм

У столиці повністю виключили російську мову з навчальних програм комунальних закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Про це йдеться на сайті Київської міської ради.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

64 депутати підтримали таке рішення 10 листопада.

Депутат КМР і голова постійної комісії з питань освіти й науки, сім’ї, молоді та спорту Вадим Васильчук зазначив, що в умовах війни з рф недоцільно та неправильно проведення навчального процесу та вивчення російської мови в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

“Очільники рф неодноразово заявляли, що “росія сягає настільки далеко, як далеко поширена російська мова”. У зв’язку з цим депутатський корпус Київської міської ради прийняв рішення, яке надасть можливість уникнути ескалації напруги в суспільстві та посилить захист освітнього простору Києва від гібридних впливів держави-агресора. Мова має значення, і в час війни – це питання національної безпеки”, – зазначив депутат.

Він також додав, що проєктом рішення передбачено здійснення організаційно-правових дій, які направлені на перехід груп та класів з російської на державну мову.

Фото з відкритих джерел.

Читайте також: У школах Ірландії буде викладатися українська мова

%d блогерам подобається це: