fbpx

Тепловий насос зменшить суми у платіжках

Діліться інформацією з друзями:

Мрієте отримувати якісне тепло, гарячу воду і менше платити? Вихід є! Технології 21 століття вуже кілька років ефективно працюють і в нас. Встановлення теплового насоса зменшить ваші платіжки за тепло в кілька разів.

Українці щороку все більше платять за тепло. Але вихід є! Розповідає представник компанії «Прогрес 21» та «Дімплексу» Іван Стахов:
– Альтернативні джерела енергії – теплові насоси – вже успішно функціонують у багатьох приватних господарствах та приватних будинках Рівного. Термін їхньої окупності – від 2 до 6 років. Інвестуючи гроші в такі технології, ви користуєтеся теплом, гарячою водою, маєте фанкойл (типу кондиціонера, але набагато безпечнішого) на обігрів взимку і охолодження влітку.

Тепловий насос – це спеціальний пристрій, який поєднує в собі котел, джерело гарячого водопостачання і кондиціонер для охолодження.
Головною його відмінністю від інших джерел тепла є можливість використання відновлюваної низькопотенційної енергії, взятої з навколишнього середовища (землі, води, повітря) для покриття потреб у теплі під час опалювального сезону, нагріву води для гарячого водопостачання та охолодження будинку влітку. Тому тепловий насос забезпечує високоефективне енергопостачання без газу та інших вуглеводнів.Тепловий на­сос – це пристрій, який функціонує за принципом зворотної дії холодильної машини, передаючи тепло від низькотемпературного джерела до середовища з більш високою температурою.

Принцип роботи цього приладу схожий із роботою звичайного холодильника, який є в кожної сім’ї, тільки працює навпаки.
Якщо холодильник відбирає тепло від харчових продуктів, які лежать усередині, і переносить його назовні, то принцип роботи теплового насоса полягає в тому, щоб переносити тепло, накопичене (відібране) з грунту, водойми, підземних вод або з повітря у вашому домі! Таким чином ваш будинок обігрівається безкоштовним теплом, при цьому довкіллю шкоди не завдається.

Оскільки тепловий насос досить складний пристрій, що володіє сучасною автоматикою, його не можна зробити власноруч. Система потребує правильного розрахунку, кваліфікованих проектувальників і якісного монтажу.

В Україні успішно функціонує близько 400 об’єктів, змонтованих нами. З них 140 – комерційних.

м. Рівне, вул Д.Галицього, 19, оф. 508, тел. 097 945 11 49.

Аліна БУДАФЕНКО

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»