Сергій Васильчук: “На Рівнеазоті виросли цілі династії хіміків”

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

День хіміка для багатьох рівнян – не просте одне з професійних свят, яких чимало є в календарі. Це їхній день. Адже чимало мешканців Рівного доля повязала із найбільшим підприємством міста – Рівнеазотом. Із днем хіміка азотівців привітав заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук, який свого часу теж трудився на цьому підприємстві: 

– Азот для багатьох поколінь мешканців Рівного, і не тільки нашого міста, є знаковим. Бо багато людей, закінчивши інститути і технікуми, приходили на підприємство і йшли на пенсію з одним записом місця роботи у трудовій книжці – Рівнеазот. Тут виросли цілі покоління та династії хіміків, які не тільки розбудовували і розвивали підприємство, а й зводили селище Ювілейне.
Неабияке враження Рівнеазот справив на мене, коли я приїхав сюди у 27-річному віці на роботу. У перший день я мало не заблукав в управлінні підприємства, прийшовши сюди до керівництва на співбесіду. Тоді ж, це був 1995 рік, на те, щоб обійти всі цехи та підрозділи, поспілкуватися з їх працівниками, аби мати уяву про виробництво, в мене пішов майже тиждень. Рівнеазот, який займав площу майже в тисячу гектарів, був свого роду містом у місті. Це була велика, дружна трудова родина зі своїми звичаями і традиціями. Пригадую, на День хіміка кожен цех виїжджав на своє облюбоване місце на природі – на озеро, річку чи в ліс. Це завжди було свято, сповнене щирості, радості, впевненості у завтрашньому дні. Дружба, яка зародилася на Азоті, залишалася назавжди.
Роки роботи на хімічному гіганті залишили у мене лише найсвітліші спогади, бо тут набрався практичного досвіду, пройшов школу життя (всякі ж ситуації на виробництві траплялися). Цей період, мені здається, найкраще відображає гасло, розміщене на кільці біля підприємства: «Азот – це наше життя!»
Користуючись нагодою, від щирого серця вітаю працівників ПрАТ «Рівнеазот» і ветеранів підприємства з Днем хіміка. Бажаю вам успіхів, здоров’я та довгих років життя. Нехай ваші домівки обминають тимчасові незгоди та негаразди, натомість множиться достаток і благополуччя!

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: