Рівняни можуть повернути залишки коштів субсидії до грудня 2020 року

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Громадянам, які протягом опалювального сезону 2019/2020 років отримували пільги або субсидії в грошовій безготівковій формі, необхідно в найкоротші терміни звернутись в АТ «Ощадбанк» для відкриття поточного рахунку, на який будуть зараховані зекономлені кошти.
За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунку для виплати пільг і субсидій на рахунки одержувачів, відкриті в АТ «Ощадбанк». У разі відсутності у особи відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк», рахунок відкривається за зверненням громадян в порядку, визначеному АТ «Ощадбанк».
Рекомендуємо всім тим пільговикам та одержувачам субсидій, хто ще не отримав залишки коштів по безготівці, звернутись до АТ «Ощадбанк» та відкрити картковий рахунок на соціальні виплати.


На Рівненщині створені мобільні групи, які пішли до рестораторів і пропонують допомогу

Рівняни мають повідомити соцзахист про своїх постачальників газу


Питанням перерахування залишків коштів займається виключно АТ «Ощадбанк» без додаткового звернення громадян до управління праці та соціального захисту населення.
Не зволікайте з відкриттям рахунків, оскільки залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати пільги чи житлової субсидії за обліковими записами одержувачів станом на 1 червня, за якими не було звернень одержувачів житлової субсидії щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами одержувачів житлової субсидії та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.
Лариса ФЕРЕНЧУК, начальник відділу з прийому житлових субсидій

Діліться корисною інформацією з друзями: