На Рівненщині створені мобільні групи, які пішли до рестораторів і пропонують допомогу

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль доручив створити мобільні групи, які пояснюватимуть представникам бізнесу механізми компенсацій під час карантину «вихідного дня».

До складу таких груп увійшли представники департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА та центру зайнятості.

«Зараз Уряд шукає шляхи, які дадуть змогу сповільнити поширення COVID-19: від адаптивного карантину до вдосконалення «карантину вихідного дня», – відзначає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. – Разом з тим, спілкуючись із представниками бізнесу, дізнаюся, що багато з них не поінформовані про механізми компенсацій втрат. Тому не чекаємо, коли підприємці шукатимуть інформацію, а самі йдемо до них».

Вже сьогодні мобільні групи зустрілися із 5-ма рестораторами та власниками кафе Рівного. Ще стільки ж зустрічей запланували на понеділок. Такі ж групи діятимуть і в районах.

«Деякі підприємці знають про програми, але є й такі, що вперше чують. Таких менше, – поділився начальник відділу з питань підприємництва та регуляторної політики департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Ігор Перепелиця. – Розмовляємо, пояснюємо, з’ясовуємо  проблемні питання. Для допомоги у роз’ясненні кредитної програми «5-7-9» залучатимемо представників банків».

Він додав, що підприємці самі можуть зателефонувати і домовитися про таку зустріч (тел.:+38 096 158 21 79, (0362) 695-215, 695-293, mp-ekon@ukr.net).

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Нагадаємо, для підтримки бізнесу діє державна кредитна програма «5-7-9». Окрім того, за програмою із часткового безробіття через COVID-19 підприємствам Рівненщини компенсували майже 113 млн грн. З початку карантину допомогу отримали близько 15700 підприємців області  та їхніх працівників.

Діліться корисною інформацією з друзями: