fbpx

На Рівненщині створені мобільні групи, які пішли до рестораторів і пропонують допомогу

Діліться інформацією з друзями:

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль доручив створити мобільні групи, які пояснюватимуть представникам бізнесу механізми компенсацій під час карантину «вихідного дня».

До складу таких груп увійшли представники департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА та центру зайнятості.

«Зараз Уряд шукає шляхи, які дадуть змогу сповільнити поширення COVID-19: від адаптивного карантину до вдосконалення «карантину вихідного дня», – відзначає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. – Разом з тим, спілкуючись із представниками бізнесу, дізнаюся, що багато з них не поінформовані про механізми компенсацій втрат. Тому не чекаємо, коли підприємці шукатимуть інформацію, а самі йдемо до них».

Вже сьогодні мобільні групи зустрілися із 5-ма рестораторами та власниками кафе Рівного. Ще стільки ж зустрічей запланували на понеділок. Такі ж групи діятимуть і в районах.

«Деякі підприємці знають про програми, але є й такі, що вперше чують. Таких менше, – поділився начальник відділу з питань підприємництва та регуляторної політики департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Ігор Перепелиця. – Розмовляємо, пояснюємо, з’ясовуємо  проблемні питання. Для допомоги у роз’ясненні кредитної програми «5-7-9» залучатимемо представників банків».

Він додав, що підприємці самі можуть зателефонувати і домовитися про таку зустріч (тел.:+38 096 158 21 79, (0362) 695-215, 695-293, mp-ekon@ukr.net).

Нагадаємо, для підтримки бізнесу діє державна кредитна програма «5-7-9». Окрім того, за програмою із часткового безробіття через COVID-19 підприємствам Рівненщини компенсували майже 113 млн грн. З початку карантину допомогу отримали близько 15700 підприємців області  та їхніх працівників.