fbpx

Рівненські профтехосвітяни ділилися досвідом із хмельниччанами

Рівненщину відвідала делегація керівників закладів професійно-технічної освіти Хмельниччини. У Рівному колег вітали та знайомили зі своїм успішним досвідом.

За інформацією пресслужби управління освіти і науки області, на Рівненщину прибуло більше двох десятків керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти на чолі з директором Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олегом Фасолею.  У Рівному колег вітали та знайомили зі своїм успішним досвідом.

Гості із Хмельниччини відвідали Вище професійне училище № 1 м. Рівне, Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі, Квасилівський професійний ліцей та Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту.Вони оглянули виробничі та навчальні приміщення, навчально-практичні центри, ознайомились із новітніми технологіями та побачили результати навчання учнів у вигляді майстерно зроблених художніх виробів, приготованих страв, а також сучасних меблів у класах, які разом із своїми вчителями змоделювали та зробили учні.

«На Рівненщині діє 19 професійно-технічних навчальних закладів. Ми вже відкрили 17 навчально-практичних центрів та плануємо цьогоріч дати старт ще чотирьом. Наша область має найкращу мережу закладів професійно-технічної освіти в Україні, як за кількістю учнів в розрахунку на  одного викладача, так і, відповідно, за  собівартістю навчання.

Ми раді зустрічати гостей, давайте разом дізнаватися щось нове, навчатися та вдосконалюватися», – звернувся до гостей начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»