fbpx

Пайовики “Рівненської брами” звернулися в поліцію

Діліться інформацією з друзями:

Минулого четверга на сесії міськради виступила Ольга Козодой, заявивши, що представляє інтереси пайовиків «Рівненської брами». Вона звинуватила нового забудовника цього комплексу – ПП «Буд Кепітал Менеджмент». А цього четверга на сесію прийшли пайовики довгобуду, та наголосили, що ця жінка насправді не представляє інтереси більшості вкладників.

«Ще у 2017 році у нас була визначена ініціативна група на чолі з Стасюком Андрієм та Сисонюк Оленою, які весь час представляли і продовжують представляти інтереси більшості пайовиків Рівненської брами, – заявила одна з пайовиків Юлія Чеславська. – А Козодой Ольга представляє невелику групу людей.

3 лютого ми направили звернення до міського голови та голів депутатських комісій по «Рівненській брамі» та ДБН з понад 100-ма підписів пайовиків. У ньому вкотре нагадали, що у 2017-2018 роках будівництво було заморожене і нам великих зусиль вартувало його відновити. Сьогодні будівництвом займається ПП «Буд Кепітал Менеджмент», з яким більше 200 осіб підписали нові договори. Це було наше рішення, завдяки якому вдалося добудувати та ввести в експлуатацію секції будинку №№1-2. Завершити будівництво третьої секції. Продовжується будівництво 4-ї та 11-ї секцій та розпочато будівництво 5-ї секції.. 

Ми хочемо наголосити, що «Рівненська брама» ніколи не мала ніякого відношення до забудовника ДБН.  Тому наполегливо просимо не вплітати нас до цих недобудов. Недостовірна та викривлена інформація створює негативний імідж і прямо впливає на продажі квартир. А це уповільнює будівництво, так як позбавляє необхідних інвестицій.

Ми запрошуємо журналістів приїхати на будівництво, поспілкуватися з виконробом, який розкаже, які роботи проводяться, а також з людьми, які вже проживають у будинку і знають як було все насправді.

Ми дійсно вважаємо, що дії керівництва ОК «ЖБК «Рівненська брама» мали всі ознаки шахрайства, тому спільно з ПП «БКМ», звернулися до правоохоронних органів. Наразі відкрите кримінальне провадження, слідчі працюють над матеріалами справи.

З кооперативом «Рівненська брама» було підписано понад 300 договорів. Зібрані кошти, але жодну квартиру кооператив власнику не передав. Тому ми підтримуємо звернення до правоохоронних органів, яке планують направити міські депутати. Але просимо дещо змінити. Зокрема, пункт, що нас стосується, викласти у такій редакції:

«Особливе обурення викликають шахрайські дії керівництва ОК «ЖБК «Рівненська брама», в особі директора кооперативу Савчука А.С. щодо зловживання службовим становищем та привласненням коштів пайовиків.»

ЖБК «Рівненська брама» дійсно було проблемним об’єктом, але ці проблеми поступово вирішуються. На даний момент нам не зрозуміло чому досі не підписана додаткова угода про заміну сторони Інвестора з «Градобуд-Рівне» на ПП «Буд Кепітал Менеджмент», хоча це було одноголосно проголосовано на засіданні інвестиційної комісії ще 13 листопада 2019 року, на якому ми були присутні. Просимо пришвидшити цей процес».

Марія Матвійчук

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»