fbpx

Із закриттям шкіл і дитсадків через грип у Рівному не будуть поспішати

Моніторинг ситуації захворювання на ГРВІ та грип, який проводиться у Рівному щоденно, не дає підстав для хвилювання. Принаймні станом на сьогодні, 2 лютого, зі слів начальника  міського управління охорони здоров’я Віктора Іськіва, не доводиться говорити про необхідність запровадження у Рівному якихось обмежувальних заходів.

– За останні дні, – розповідає Віктор Іськів, – на грип та ГРВІ у місті занедужали понад 1,5 тисячі рівнян. Майже половина, близько 7 сотень, з них – діти. На щастя, не маємо жодного складного випадку. Попри те, що спостерігається динаміка незначного зростання захворювання на вірусні інфекції, ситуація до критичної ще далека. Адже поріг для Рівного становить 2 200 хворих.

 

 

Разом з тим, головний медик Рівного закликає мешканців Рівного дотримуватися профілактичних заходів, щоб не підхопити вірус. Адже сьогоднішні погодні умови доволі сприятливі для поширення інфекції.Щодо оголошення у Рівному карантину, то про це, на думку Віктора Іськіва, найдоречніше буде говорити у кінці наступного тижня.

Василь ГЕРУС

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»