fbpx

Рівненська обласна рада заявила свою позицію щодо УПЦ (МП)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Депутати обласної ради підтримали звернення Рівненської обласної ради щодо діяльності Української православної церкви (Московський патріархат), підготоване групою депутатів. Загалом за звернення проголосував 61 депутат.

Як зазначено у зверненні, депутати Рівненської обласної ради, «усвідомлюючи свою відповідальність перед виборцями Рівненщини, всю облудність ідеології «русского міра», вважають неприпустимим подальше існування та діяльність УПЦ (МП) в Україні загалом та на Рівненщині зокрема».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Депутати вимагають від Верховної Ради України прийняти закон, який унеможливить (заборонить) діяльність УПЦ (МП) в Україні.

Від Рівненської обласної державної адміністрації (Рівненської обласної військової адміністрації) вимагають здійснити перевірку дотримання умов охоронних договорів користувачами – релігійними громадами на території Рівненської області.

Натомість  від управління служби безпеки України в Рівненській області вимагається проінформувати депутатів обласної ради про наявність фактів колабораційної діяльності священнослужителів УПЦ (МП), або на території культових споруд, які перебувають в користуванні УПЦ (МП) та вжиті заходи щодо запобігання таких фактів.

Керівники  територіальних громад області повинні провести роз’яснювальну роботу серед мешканців громад щодо неприпустимості діяльності УПЦ (МП) в умовах військової агресії росії проти нашої держави.

Депутати також закликають мирян УПЦ (МП) порвати будь-який зв’язок з РПЦ та розпочати об’єднавчий діалог про приєднання або перехід до ПЦУ.

Також депутати підтримали правку, яку вніс депутат Олександр Дехтярчук. Йдеться про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою щодо невідкладного прийняття постанови про розірвання договорів користування майном монастирів московського патріархату в Україні, яке перебуває у розпорядженні Кабінету Міністрів України.

Джерело: https://ror.gov.ua/