Рівненську облраду очолив директор “Рівнеолводоканалу” Андрій Карауш

Сьогодні під час сеії Рівненської обласної ради депутати переобрали голову. Новим керівником став директор “Рівнеоблводоканалу”, голова фракції “Слуга народу” Андрій Карауш.

За це свої голоси віддали 45 депутатів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Ініціювали питання про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови Рівненської обласної ради Сергія Кондрачука кілька фракцій обласної ради: «Слуга народу», «За майбутнє», ВО «Батьківщина», «Сила і Честь»..

У ході таємного голосування звільнення Сергія Кондрачука підтримали 42 депутати з 62 присутніх у залі. Один бюлетень виявився недійсним.

Про те, що не братимуть участі в голосуванні оголосили однопартійці Сергія Кондрачука з фракції “Європейська солідарність”. Не взяли участь в голосуванні і депутати з фракції ВО «Свобода».

Нагадаємо, що Сергій Кондрачук обраний депутатом Рівненської обласної ради від політичної партії «Європейська солідарність». У грудні 2020 року на посаду голови його обрали 35 депутатів з фракцій «ЄС», «За майбутнє», «Радикальна партія Олега Ляшка» та ВО «Свобода», які, відповідно, сформували коаліцію. 

Тож за кандидатуру Андрія Карауша голосувало лише 48 депутатів. Більшість підтримала очільника фракції СН на посаду голови облради. 

Як новообраний голова обласної ради Андрій Карауш традиційно присягнув на вірність українському народові на копії “Острозької Біблії”, – повідомляє пресслужба облради. 

Андрій Карауш народився 11 листопада 1976 р., має три вищих освіти, безпартійний, до обрання працював директором Рівненського обласного виробничого комунального підприємства «Рівнеоблводоканал».

У 2009 році нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник житлового-комунального господарства України ІІ ступеня». Указом Президента України №66/2019 від 11 березня 2019 року Андрію Караушу присвоєно почесне звання Заслужений працівник сфери послуг.

 

%d блогерам подобається це: