fbpx

У Рівному переселенці та містяни продовжують вивчати українську мову

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному стартував третій потік курсів із вивчення української мови для вимушено переселених та місцевих жителів. Перший урок відбувся в парку історичної реконструкції Оствиця.

Цього разу до курсів долучилося близько пів сотні слухачів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Як розповіла голова Рівненське міське об’єднання товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка Катерина Сичик, вимушено переміщені особи можуть некомфортно почуватися у буденному житті в нашому місті. Адже Рівне — україномовне, а коли люди чують російську реакції бувають різні.

“Саме тому ми й започаткували ці курси, аби допомогти новим тимчасовим чи вже постійним жителям нашої громади сміливо спілкуватися українською, здобували навички, які знадобляться у аптеці, магазині, на вулиці. Тим паче, що й завдання “Просвіти” вже багато років незмінне: щоб українська мова використовувалася у всіх сферах нашого життя,” – наголосила Катерина Сичик.

Цього разу слухачі курсів займатимуться на базі 15 рівненської школи, двічі на тиждень, у вівторок і четвер о 16:00.

“Радію, що на третій курс прийшло ще більше охочих вчити українську мову, що наші відвідувачі курсів свідомо прагнуть знати мову своєї держави, цінувати і берегти, як нашу українську ідентичність. Приємно бачити вже знайомі обличчя з попередніх курсів. Складається враження, що наш український народ, нарешті почав прокидатися від сну російського навіювання і розрізняти хто є хто, а головне хто є МИ!” – відзначив міський голова Рівного Олександр Третяк, який привітав слухачів курсів.

Джерело: Рівненський міськвиконком