Рівненські депутати зацікавились будівництвом у Городку

Як і що будує компанія «Кроноспан» у селі Городок Рівненського району вивчать депутати Рівнеради. Для цього навіть створили тимчасову депутатську комісію. А спонукало їх до такого рішення звернення мешканців цього приміського села, озвучене під час сесійного засідання.

Люди, занепокоєні будівництвом деревообробних потужностей у своєму селі, закликали Рівнераду ознайомитись із ситуацією і втрутитися. Вони вважають, що підприємство спричинятиме вкрай негативний вплив на довкілля, а отже загрожує здоров’ю не лише мешканців Городка, а й Рівного (відстань між населеними пунктами – близько 3 км)

– Вони декларують 93 джерела викидів, а свої стічні води скидатимуть в Устю,– розповів у сесійній залі мешканець с. Городок Анатолій Конопуд (на фото),– а там же всюди на кілометри житлова зона. У пів кілометрі від майбутнього заводу – заповідник «Вишнева гора», а буквально через дорогу розташовані житлові будинки. Влада місцева не заперечує, сприяє будівництву. Завод уже будується, громадські слухання проводяться заднім числом.

Щоб розібратися в озвучених фактах та обставинах будівництва, міські обранці створили тимчасову комісію. До її складу увійшли представники різних фракцій, а очолила її Ірина Пилипчук із «Самопомочі».

Наталія НИРКОВА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»
Діліться корисною інформацією з друзями: