fbpx

«Авангард» подорожчав: попри обіцянки держави місто будує спортивну споруду самотужки

Діліться інформацією з друзями:

Формуючи бюджет міста Рівне на 2020 рік, депутати передбачили гроші на продовження будівельних робіт на стадіоні «Авангард». Очікується, що на зведення спортивної споруди виділять 60 мільйонів гривень.

Щоправда, це питання викликало жваві дискусії в сесійні залі. Дехто з обранців поставив під сумнів доцільність продовження цього великого проєкту, адже попри запевнення державних мужів кошти на нього поки що виділяються лише з міського бюджету. Обіцяної державної допомоги у 2019 році місто так і не дочекалося. Спочатку загальна вартість проєкту становила 200 мільйонів гривень. Роботи стартували навесні 2019 року.
В ході будівництва проєкт переглянули, його вартість збільшилася майже на 80 млн грн. Причиною стало те, що старі стіни трибун, які планувалося зберегти, довелось демонтувати. Адже вони були пошкоджені та дуже уражені грибком.

– Кошторис по стадіону вже зріс, ми самі в цьому процесі. Забираємо гроші з важливих проєктів і справ. Скільки ще так буде? – поцікавився депутат Назарій Поліщук.

Його підтримали й інші міські обранці, які одразу озвучили, куди можна було б витратити ті мільйони, що їх запланували на стадіон. Наприклад, Микола Бляшин запропонував частину суми спрямувати на підвищення оплати праці технічного персоналу дошкільних навчальних закладів та придбання книг для міських бібліотек. А Роман Стасюк укотре нагадав про свою пропозицію передати 1,5 млн грн на ремонт обласного краєзнавчого музею (її вже кілька разів депутати відхиляли). Усіх заспокоїв секретар Рівнеради Сергій Паладійчук:

– Тривають переговори, гроші від держави обов’язково надійдуть, але ми не знаємо коли.
Це переконало депутатів, тож у бюджеті передбачили 60 мільйонів на продовження будівництва «Авангарду».
Очікується, що зведення стадіону буде завершено в травні 2021 року. Тут має бути вісім бігових доріжок, легкоатлетичний манеж, футбольне поле, штучне освітлення. Місткість оновлених трибун із накриттям – 14 тисяч місць.

Марія МАТВІЙЧУК