Пожежне депо у Дубні повернуть у власність громади

Діліться корисною інформацією з друзями:

Вже кілька років у судах прокуратура вимагає визнати незаконним рішення органу місцевого самоврядування та недійсним договір купівлі-продажу пожежного депо загальною площею майже 300 кв м.

Йдеться про один із об’єктів нерухомості майнового комплексу колишнього військового містечка у місті Дубно, який прийнятий у комунальну власність винятково для забезпечення потреб територіальної громади, однак у подальшому, на підставі незаконного рішення органу місцевого самоврядування, відчужений та переданий у власність фізичної особи.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Прокуратура в судах доводила, що рішення Дубенської міської ради про включення пожежного депо до переліку об’єктів, які підлягають приватизації, а також укладений між нею та фізичною особою договір купівлі-продажу суперечать вимогам постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, якими встановлено заборону на приватизацію цього об’єкта. 

В листопаді минулого року постановою Верховного Суду касаційну скаргу Рівненської обласної прокуратури задоволено частково, а справу направлено на новий розгляд до господарського суду Рівненської області.

І вже рішенням господарського суду Рівненської області договір купівлі-продажу будівлі вкотре визнано недійсним. Таким чином пожежне депо підлягає поверненню у власність Дубенської територіальної громади.