Депутату Рівнеради, що воює на фронті, доставили дві автівки та необхідні речі з Рівного (фото)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Ціла делегація з Рівного побувала днями на Донбасі, де у складі 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого служить депутат Рівнеради, заступник голови Малолюбашанської ОТГ Олександр Курсик. На передову нашим воїнам завезли щедру передачу з Рівного: дві автівки (швидка та пікап), смаколики, інші необхідні речі та дитячі малюнки. 

Відвезли передачу рівненські бізнесмени Роман Курис, Андрій Давидюк, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян та речник ТОВ “Рівнетеплоенерго” Олексій Кривошеєв. Разом із ними на передову побачитися з чоловіком їздила й дружина Олександра Курсика – Євгенія. Це була їхня перша зустріч за три місяці. 

Придбали автівки Роман Курис та Віктор Шакирзян. Смаколики та необхідні речі передали депутатки Рівнеради Світлана Марчук та Катерина Марчук, а також Світлана Ковальчук – голова Малолюбашанської ОТГ разом із своєю громадою.  

– Заїхав до отця Степана, який править службу у церкві Сорока Севастійських мучеників (ПЦУ). Щоб освятити машину швидкої. Машину освятили і ще навантажили булочками, печивом, вафлями та іншими солодощами. Отець дав від себе вогнегасник і світло повертаючий жилет, ось такі священники сьогодення, – поділився деталями підготовки до поїздки Олексій Кривошеєв. 

– Це був неймовірний день. Дякую за підтримку, друзі, колеги, куми, рідні, рівняни, навіть незнайомі мені люди, війна об‘єднує, – написав на своїй сторінці в соцмережі Олександр Курсик.