Двоє спортсменів із Рівного отримають грошові премії з бюджету за перемогу на Іnvictus game

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненські спортсмени-ветерани Іван Лепеха і Андрій Бадарак отримають по 400 тисяч гривень премій із міського бюджету Рівного за свою мужність на війні і досягнення на @invictus game. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні міськвиконкому.

Нагадаємо, на попередньому засіданні виконкому 10 червня це рішення не набрало необхідної кількості голосів. 

Також затвердили програму, за якою в подальшому володарі золотої медалі цих змагань отримуватимуть підтримку у 65 тисяч гривень, срібні — 52 тисячі гривень та бронзові — 39 тисяч гривень, – про це повідомив міський голова Олександр Третяк.

– Радий, що мою пропозицію члени виконкому підтримали і водночас тим самим підтримали всіх наших захисників не на словах, а на ділі, – пояснив суть рішення секретар Рівнеради Віктор Шакирзян. – Щодо наступних виплат будемо радитись, але сьогодні в країні війна і як ми маємо дивитись в очі нашим хлопцям на фронті, якщо тим хто, вже був раніше поранений на війні відмовляємо у заслуженій винагороді. Вибачте мені, але хіба це не найбільша мужність і честь, сповна віддати Батьківщині свій військовий обов’язок, отримати в результаті важкі поранення знайти в собі сили продовжувати прославляти Збройні Сили, Україну і Рівне на спортивній арені? Може бути тут якась дискусія про гроші?