fbpx

Піккардійська терція заспіває разом з незрячими дітьми з Рівненщини

У січні 2020 року відбудеться всеукраїнський тур нового різдвяного інклюзивного мистецького проєкту “Казка на білих лапах” за участю вокальної формації “Піккардійська терція”. 

Унікальність цього проекту полягає в тому, що разом із визнаними митцями легендарної групи в ролі персонажів вертепу співатимуть талановиті незрячі діти усієї України: зі Львова та Дніпра, з Рівного та Миколаєва, з Івано-Франківська та Херсону. Неперевершений проєкт, аналогів якому в Україні і Європі немає.

Дев`ять різдвяних пісень з альбому “Казка на білих лапах” будуть інтегровані в єдину концертну програму з хітами “Піккардійської Терції”. Один настрій і спільне відчуття дива. Дитяча безпосередність і незмінний “піккардійський” звук. Різдвяна казка, яка залишиться у серці кожного, хто її почує. Вона задовольнить смак дорослих і малих глядачів.

Показ програми у Рівному відбудеться в Рівненському облмуздрамтеатрі у неділю, 12 січня.

“Казка на білих лапах” – це соціальний проєкт, метою якого не є отримання прибутку, а всі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на покриття витрат з організації концертного туру (оренда залу, транспортні витрати, проживання і харчування концертної групи у кількості 36 осіб, рекламні та інші витрати). Також за ці кошти буде надрукована література шрифтом Брайля і виготовлено кіно, мультфільми з аудіодискрипцією для незрячих.

Запрошуємо вас долучитися до успішної реалізації проєкту у нашому місті і і придбати квитки у якості різдвяного подарунку для своїх (працівників, підшефних, дітей і т.д.)

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»