fbpx

Освітній проєкт  Рівненської ОДА «Цифра в кишені» відвідали уже 3 тисячі учасників

Діліться корисною інформацією з друзями:

Із початком повномасштабної війни на воркшопах та консультаціях від проєкту «Цифра в кишені» побували понад 3 тисячі учасників. Серед них не лише місцеві жителі, а й переселенці.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Цифра в кишені» – це освітній проєкт, який реалізовує Рівненська ОДА та мережа бібліотек області. Метою проєкту є навчання  жителів громад користуватися популярними онлайн-сервісами, як «Дія», тощо. Навчальні консультації з цифрової грамотності є безкоштовними,  для усіх охочих.

«Найбільше людей потребують пояснень, щодо оформлення заявок на платформі єДопомога. Із цим їм допомагали цифрові тренери. Питання було настільки актуальним, що за консультаціями стояли у черзі», – йдеться у пості Рівненської ОВА.

Проєкт стартував восени минулого року. Спочатку його учасниками стали 5 пілотних громад, потім приєдналися й інші. На сьогодні навчання у рамках проєкту відбуваються у бібліотеках Володимирецької, Дубенської, Демидівської, Радивилівської, Березнівської, Гощанської, Здолбунівської, Малинської, Сарненської та Острозької територіальних громад.

На воркшопах «Цифра в кишені» жителям Рівненщини пояснюють, як здійснювати оплату комунальних послуг в онлайн-режимі,  як записатися до лікаря в такому ж форматі, як купити квитки чи здійснити інші електронні платежі.