Новий керівник міського управління транспорту та зв’язку

Діліться корисною інформацією з друзями:

Мер визначився, хто буде замість Миронюка

Після вимушеної відставки через пенсійний вік начальника міського управління транспорту та зв’язку Віталія Миронюка, який пропрацював на цій посаді майже десять з половиною років, Рівним активно поширювалися чутки щодо претендентів на вакантне керівне крісло. І ось нарешті міський голова Володимир Хомко визначився з ймовірним кандидатом.

Ним став ексголова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

Свій вибір мер прокоментував так:

– Надходило багато пропозицій, у тому числі й з транспортної сфери. Але для мене головним аргументом служило те, щоб ні сам претендент, ні наближені до нього особи (родичі, друзі чи добре знайомі) не мали бізнесу в галузі пасажирських перевезень. Отож, коли приходили і казали, що та чи інша людина розуміється в цій справі, бо має в ній свої інтереси, то для мене це було мінусом, а не плюсом на користь кандидатури. Усе через те, що ця сфера доволі вразлива до корупції, отож мені потрібна людина, котра прийшла б зі сторони. Володимир Пилипчук, який нині збирає необхідні документи і проходить обов’язкову перевірку, має досвід організаційної роботи. Крім МЕГУ закінчив Краківську академію ім. Модежевського. І, що важливо, не мав ніякого стосунку до бізнесу, пов’язаного з пасажирськими перевезеннями. Сподіваюся, що він виправдає покладені на нього надії.

Записав Василь ГЕРУС

Наша довідка

Володимир Пилипчук народився 25 квітня 1986 року в місті Рівному.

Закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. С. Дем’янчука за спеціальністю «Менеджмент організацій» та отримав кваліфікацію менеджера-економіста. Здобув ще одну вищу освіту у Краківській академії ім. А.Ф. Модежевського за спеціальністю «Зовнішньоекономічна діяльність». Трудову діяльність Володимир Пилипчук розпочав 2007 року на посаді заступника директора відділу збуту фірми «Р.Р.Н. Енігма» в м. Пшеворськ (Польща). Із 2008 до 2014 року – директор ТзОВ «Віммер» у м. Рівне. Із 2012 по 2014 рік працював помічником-консультантом народного депутата України Юрія Вознюка. Із 28 лютого 2014 року по 19 листопада 2015 року – голова Рівненської районної ради 6-го скликання, а з 27 квітня 2016-го по 11 липня цього року – голова Рівненської районної державної адміністрації.