У кіосках Шабаліна газета до кави

Минулого тижня у Рівному відкрився ще один кіоск, в якому крім кави продають рівненські газети. Над відомим рівненським підприємцем Сергієм Шабаліним не раз, бува, підтрунюють за його креативність. Особливо бурхливе обговорення викликає оригінальна архітектура його будівель, яка, мовляв, у жодні рамки не лізе. А він, знай, своє робить.

Треба віддати належне Сергієві Шабаліну і за те, що він один з небагатьох, хто тримає в Рівному газетні кіоски. Адже роздрібна торгівля друкованими виданнями давно перетворилася на збитковий бізнес.

Сергій Шабалін:

– Кіоски з періодикою у звичному для людей старшого покоління вигляді поволі відходять у минуле. Зникають вони й у Рівному, де нині при нормі для такого міста, як наше, 49 нараховується лише 35 точок з реалізації друкованої продукції. Хоча в Європі вони довели своє право на життя. Допоки це буде залежати від мене, вони працюватимуть і у Рівному.

Відтак, минулого тижня підприємець відкрив після реконструкції ще один з одинадцяти придбаних у «Рівнепреси» кіосків. Цей, як і той, що біля Свято-Воскресенського собору, поруч з кавою буде торгувати газетами. Причому виключно місцевими і за соціальною ціною. Тобто за відпускною ціною – за що Сергій Шабалін взяв, за те й продає рівненські газети. Це, з його слів, дасть можливість малозабезпеченим мешканцям Рівного заощаджувати на купівлі їхніх улюблених друкованих видань.

Василь ГЕРУС

Діліться корисною інформацією з друзями: