НАБУ затримало на отриманні хабаря в.о. міністра

Діліться корисною інформацією з друзями:

НАБУ затримало на отриманні хабаря в $400 тис. в.о. міністра розвитку громад і територій Лозинського.

НАБУ провело обшуки та затримало заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського через хабар у розмірі $400.000.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Василь Лозинський був призначеним в.о. міністра розвитку громад та територій України у листопаді 2022 року. До цього він працював першим заступником міністра розвитку громад та територій України.

Правоохоронці відкрили провадження за двома статями Кримінального кодексу: зловживання владою або службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди та одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Затриманого заступника міністра звільнять з посади. Про це у Фейсбуці повідомила пресслужба Мінінфраструктури.

«Сьогодні стало відомо про затримання Василя Лозинського, в.о. міністра розвитку громад та територій України, через розкрадання бюджетних коштів… Василь Лозинський буде звільнений із займаної посади. Відповідне розпорядження щодо підготовки необхідних документів вже надано віцепремʼєр-міністром з відновлення України Олександром Кубраковим», – заявили у міністерстві.

Віцепремʼєр Олександр Кубраков видав розпорядження підготувати документи на звільнення заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського, затриманого за розкрадання бюджетних коштів.

Читайте також: Назавжди 30-річним залишиться воїн-захисник з Рівненщини