На Рівненщині продовжують незаконне видобування бурштину

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Прокуратура Рівненщини виявила каміння бурштину у приватному помешканні на Березнівщині.

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництва у кримінальному провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 345, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 342, ч. 2 ст. 343, ч. 2 ст. 240 КК України (за фактами вчинення опору та погроз насильством працівникам правоохоронного органу, незаконного видобування корисних копалин – бурштину, а також незаконного поводження зі зброєю).В межах кримінального провадження, на підставі ухвали слідчого судді,  слідчими СУ ГУНП в Рівненській області 10 березня проведено обшук у одному із приватних помешкань на території Березнівського району, за результатами якого виявлено та вилучено каміння бурштину.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Також, слідчим за погодженням із прокурором слідчому судді Рівненського міського суду скеровано клопотання про арешт вилученого сонячного каменю, з метою його подальшого дослідження у кримінальному провадженні та проведення відповідної судової експертизи.

У вказаному кримінальному провадженні на даний час трьом особам уже повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345, ч. 2 ст. 342 КК України, та вживаються заходи з метою встановлення та притягнення до визначеної законом відповідальності інших осіб, причетних до здійснення незаконної діяльності по видобутку і реалізації бурштину-сирцю. 

Прес-служба прокуратури Рівненської області

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: