fbpx

У Рівному оцінюють неформальне навчання кухарів

Діліться інформацією з друзями:

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості оцінюють неформальне навчання кухарів із усієї України. Кваліфікацію підтвердив 100-й претендент.

Ткачук Марія, направлена Маневицькою районною філією Волинського обласного центру зайнятості, підтвердила у Рівному свої кухарські вміння, добрі знання теорії та отримала знакове свідоцтво державного зразка за професією «Кухар» за №100.

Свого часу жінка здобула професію різьбяра, проте, мрія про професійне кухарство таки взяла верх. Відповідальна і чуйна мама виховує 5  дітей, отож, досвід роботи на кухні більш, аніж достатній! Відмінні комунікаційні якості волинянка проявила на посаді соціального працівника та працюючи у військовій частині. І от нарешті буде працювати кухарем! Її страви – картопляний суп із куркою, деруни, пельмені, рибні биточки з рисом, сирна запіканка були виготовлені на високому професійному рівні.

Левчук Аліна із Волині навчалася у м. Кривий Ріг, побувала на заробітках закордоном. Зважилася звернутися у службу зайнятості та відгукнулася на пропозицію підтвердити кваліфікацію кухаря.  Жінка поділилася, що тепер буде працювати у військовій частині. Неодмінно воякам сподобаються страви майстрині – картопляний суп із бобовими, тушкована риба з овочами, вареники з м’ясом, шніцель із картопляним пюре, налисники з сиром… У меню талановитої кухарки ще багато смаколиків, якими тішитиме вдячних відвідувачів.Напередодні, ще четверо робітниць із різних куточків України обрали професію кухаря,  впевнено підтвердили результати свого неформального навчання та отримали свідоцтва про професійну освіту державного зразка. Наталія Стрелюк із Любомильського району Волинської області працювала помічником кухаря у школі, має великий досвід роботи маляром-штукатуром, виховує 6 чудових доньок (!).

Її землячка Валентина Козачук із м. Любомль має чималий досвід роботи: була закрійником, вчителем трудового навчання (13 років!). Сьогодні працює кухарем у дитячому садку.

Оксана Мерва та Надія Давосир були направлені на підтвердження результатів неформального навчання Теребовлянською РФ Тернопільського ОЦЗ. Оксана Мерва була підприємцем, а сьогодні працює кухарем у школі. Надія Давосир також любить і вміє готувати, отож, вже продемонструвала відмінну роботу кухаря у дитячому садку-яслах.

Усі претенденти успішно підтвердили результати свого самостійного навчання

Традиційно, голова та члени державної кваліфікаційної комісії шеф-кухар Аліса Хагенбрух, Олена Самолюк-Холодова та Лідія Терлецька (викладачі спецпредметів РКЕБ) дегустували, оцінювали роботу претендентів на навчальній кухні, давали настанови, ділилися особливим досвідом та неодмінно дякували за обрану професію. Заступник директора Рівненського центру ПТО ДСЗ Руслана Бодренко привітала кухарів із офіційним визнанням, вручила свідоцтва державного зразка та побажала нової професійної кар’єри і лише вдячних клієнтів.

Популярність такого спрощеного формату підтвердження результатів неформального навчання кухарів у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості постійно зростає, адже дозволяє оперативно реагувати на потреби роботодавців, які готові офіційно працевлаштувати кухарів, та самих безробітних, які здобули професійні знання самотужки.

Сподобалася новина? Діліться інформацією та  приєднуйтеся!

м. Рівне, вул. І.Підкови, 17А, тел. 0362 68 33 49 (старший майстер Хоміна Олена Андріївна).

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»