Майбутні перукарі ставлять за мету організувати власні справи на Рівненщині

Діліться корисною інформацією з друзями:

Майбутні перукарі у Млинові чаклують над довгим волоссям.

Виробниче навчання слухачів Млинівського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ, що за скеруванням Млинівської, Радивилівської районних філій Рівненського обласного ЦЗ та Іваничівської РФ Волинського ОЦЗ обрали професію «Перукар (перукар-модельєр)», за динамікою і насиченістю занять не поступається виробничій практиці і максимально наближає учнів до  самостійної роботи. У Млинові майбутні перукарі пропонують фешн-перевтілення

За словами майстрині виробничого навчання Вікторії Рибальченко, група активна, ініціативна, невгамовна та працездатна. Майбутні перукарі ставлять за мету організувати власні справи, створити свої унікальні майданчики перукарських послуг, отож, із нетерпінням чекають на виробничу практику. На базах місцевих роботодавців-партнерів закладу освіти початківці відточуватимуть здобуті вміння, застосовуватимуть професійні знання, перейматимуть кращий досвід визнаних лідерів професії. В умовах реальної роботи з клієнтами усі проявлятимуть власні комунікаційні якості та вміння працювати у командах.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Тим часом, група опановує тему накручування волосся. З моди ніколи не вийдуть розкішні локони, охайне, доглянуте волосся. Образи українських красунь переконливі та чарівні. Як працювати із професійними матеріалами, інструментом, як добитися бездоганної фіксації, як обрати тип і стиль зачіски, використовуючи накручування, нові тенденції індустрії краси та незмінно свободу вибору сміливих ідей – ці та багато інших секретів професії пізнають майбутні кваліфіковані модельєри разом із досвідченими педагогами на базі навчального салону-перукарні.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua