fbpx

У Млинові майбутні перукарі пропонують фешн-перевтілення

Діліться корисною інформацією з друзями:

Детально опанувавши теоретичний курс з основ перукарського мистецтва, слухачі Млинівського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ проходять насичене виробниче навчання. Тепер створити зачіску, виконати стрижку, подбати про здоров’я і красу волосся – справа професійної обізнаності, творчого натхнення і сміливості.

Майстриня виробничого навчання Вікторія Рибальченко вже традиційно має свої професійні козирі, тому її слухачі переймаючи кращий перукарський досвід, здобувають особливі професійні та комунікаційні якості.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У Млинові завжди готували переможців! Спочатку безробітні долають власні страхи, невпевненість і нерішучість, а вже за 5 місяців навчання виходять на подіуми фешн-конкурсів. І перемагають!

У педагога, закоханого у свою професію, не буває нудних занять із слухачами. Вікторія Андріївна закохує у професію, навчає отримувати насолоду від роботи, займатися перукарством якісно і відповідально, дарувати гарний настрій своїм клієнтам та постійно вдосконалюватися. Сьогодні слухачі опановують стрижки на довгому волоссі та середній довжині – каре, виважено, з індивідуальним підходом до кожного клієнта налаштовуються на роботу. Перші кроки у виробничому навчанні досить переконливі і свідчать про потужний потенціал їх авторів.

Майбутні перукарі, скеровані на навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ  Млинівською, Радивилівською районними філіями Рівненського обласного центру зайнятості та Іваничівською РФ Волинського ОЦЗ, демонструють готовність до виробничої практики у перукарських салонах партнерів закладу освіти та майбутньої самостійної роботи на нових  робочих місцях.

 «Бути в тренді!» – обов’язок професіоналів, отож, до нових перемог і звершень, шановні повелителі гребінця і ножиць!

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua