fbpx

Кулінарна магія у Рівному допомагає захисникам України

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Кулінарна магія не тільки нагодує, а може і захистити. Минулого тижня у рівненському ресторані відбувся гастровечір. На ньому збирали кошти на мавік для бійців.

Унікальність заходу в тому, що один з бійців рівнянин Руслан Плясуля сам і став натхненником та організатором цієї події з кулінарною магією. Благодійний гастровечір з зірками відбувся у рівненському ресторані

Столичний гість Костянтин Грубич у якості лоту на аукціон привіз свою кулінарну книгу. Її продали за рекордну суму – 15 тисяч гривень. Але і це не все. Як написав сам Костянтин:

” Історія цієї книжки збагатилася ще одним цікавим епізодом. 21 липня 2023 року на благодійному гастровечорі у ресторані БарМаки мою «Смачну країну», видану Видавництвом Старого Лева 8 років до цього, продали на аукціоні для збору коштів на мавік захисникам із 141-ї бригади за рекордні 15 тисяч гривень! Я подвоїв лот і дав можливість  за таку ж ціну придбати ще один примірник із моїх власних дуже обмежених запасів тиражу людині @plyasuliah, яка змагалася за книгу із переможцем до останньої своєї спромоги. Тобто, за дві книжки з моїх особистих залишків тиражу, що я їх купив свого часу задля подібних випадків, на справу захисту України пішло  30 тисяч гривень. Чим не яскравий поворот у долі скромного видання про українську кулінарну спадщину?”

Взагалі всі страви на гастровечорі брали з книги з тих регіонів, які поки що окуповані. У Загалом на вечорі зібрано 312 тисяч гривень і вже оплачено мавік для хлопців.

  • Дрони від Рівненської громади отримали українські захисники Харківщини
    Цими вихідними, Віктор Шакирзян разом зі своїм заступником Артемом Ганущаком вирушив на Харківщину, де сили оборони України героїчно стримують переважаючі сили ворога. Метою візиту було оперативно передати нашим захисникам від Рівненської територіальної громади розвідувальні дрони та системи супутникового зв’язку.…