fbpx

У Рівному шахрай просить гроші у жінок на вулиці

Молодик підходить до рівнянок розповідає, що він переселенець з Маріуполя і просить кошти. Цього “пересленця” вже бачили у декількох районах міста. І жінки припускають, що чоловік шахрай і просить гроші на наркотики.

 Про це цього жебрака розповіла Оксана Данилова у Фейсбуці. Жінка навіть зробила його фото.

“Вже не перший раз стикаюся з таким в місті. Вихожу з банку, центр міста, кінець місяця, купа проплат, а тут молодик підходить, допоможіть, хоч пару гривень, я переселенець з Маріуполя і тиче документи. Я кажу, чекайте, для вас є центри, зайдіть в театр, зайдіть до рівненської адміністрації, якщо дійсно скрутне становище, то вам допоможуть, чого ви побираєтеся на вулиці. Відповідає я вже там був, отримував гуманітарку, але йому гроші треба. Він ще до хлопців підійшов, а потім он до жіночки причипився. Я розумію що випадки бувають різні, скрута зараз у всіх. Але ж не на вулиці. Да і дядько здоровезний, міг би і заробити. Та і оченята його видають, вони під чимось”, — розповіла рівнянка.

Коментуючи пост Оксани Данилової чимало рівнянок підтвердили, що й до них підходив цей чолов’яга. В однієї жінки на зупинці біля 12 школи просив гроші на кросівки, а в ТЦ Чайка на бутилку содової.

Більшість жінок, які  мали з ним спілкування зазначають, що чоловік, ймовірно, вживає наркотики. 

Отож, будьте обережні на вулицях міста і не ведіться на брехливі розповіді про переселенця. У нашому місті є багато ВПО, які потребують допомоги.