fbpx
Інцидент

Інцидент на атракціоні “Вихор” у Рівному: директор парку прокоментував відео

Діліться інформацією з друзями:

Директор парку прокоментував відео про інцидент на атракціоні “Вихор” у Рівному.

Інцидент на атракціоні “Вихор”, який зняв хтось із відвідувачів парку та виклав у соцмережі, не пов’язаний із технічною несправністю.

Про це “Суспільному” 1 травня розповів директор міського об’єднання парків Олексій Хмилецький. Він пояснив, що дівчині, яка фігурує у відео і звисає з одного із сидінь, стало зле.

Зі слів Олексія Хмилецького, на атракціон контролери пускають відвідувачів, яким виповнилось 12 років. Дівчині, яка фігурує на відео у пабліку “Труха Рівне”, за його даними, було орієнтовно 17-18 років. З ролика видно, що вона частково не контролює ситуація та спустилась нижче звичного сидячого положення.

“Їй, як і іншим, провели посадку, пристебнули пасками безпеки. І вона, ймовірно, злякалась, бо “Вихор” є таким, знаєте, атракціоном… І їй, очевидно, стало погано, оператор це побачила, зупинила атракціон. Дівчина стала на ноги й пішла зі своїми подругами, які її ще підколювали: “Ну що, наша екстремалка?”, — зазначив директор парку.

Олексій Хмилецький додав, що жодної технічної причини в інциденті немає, усі атракціони пройшли відповідну сертифікацію на сезон.

“Добре, що ми людей страхуємо ремнями так конкретно, і вони просто не можуть випасти. У цьому випадку фізичних травм дівчина не отримала”, — сказав Хмилецький.

У пресслужбі екстренки повідомили, що не отримували жодного виклику, пов’язаного з інцидентом у парку.

Фото: кадр із відео

Читайте також: Митці Рівненщини можуть отримати гранти на творчі проєкти