fbpx
У школі супергероїв навчатимуть за спеціальними методиками

У школі супергероїв навчатимуть за спеціальними методиками

Діліться інформацією з друзями:

Освітній осередок розташований в Рівненській обласній дитячій лікарні, де будуть навчатись маленькі пацієнти, які вимушені довгий час перебувати на лікуванні. Нині йдуть ремонтні роботи в навчальному просторі та формують колектив вчителів і вихователів. 

Тут вже розпочалися перші заняття. До офіційного відкриття вчителі працюватимуть у палатах, для того, щоб діти не пропускали навчання, отримували позитивні емоції та розвивалися. 

«Школа супергероїв забезпечить право на освіту та відволіче дітей від виснажливих процедур. Рівненський осередок буде створено за підтримки Фундації Олени Зеленської. Попри війну школа супергероїв розвивається і на мапі України з’являються нові локації, зокрема й у Рівному», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. 

Керівниця освітнього осередку в Рівному Ірина Остапчук зазначила, що з учнями в сучасному ергономічному просторі працюватимуть вчителі-предметники, вихователь, практичний психолог, асистент вчителя, асистент вихователя. Заняття за шкільною програмою та креативні уроки відбуватимуться за спеціальними методиками, що дозволять зробити засвоєння матеріалу цікавим і легким для учнів будь-якого віку.

При цьому немає потреби відраховувати дітей зі своєї школи. Школа супергероїв – додаткова можливість продовжити розвиток і навчання чи підготуватися до НМТ. А ще – налаштуватися на позитивний лад, надихнутися та набратися сил для швидкого одужання. 

Класи будуть облаштовані всім необхідним для комфортного навчання. Йдеться про планшети та інтерактивні дошки, парти, шкільне приладдя й дидактичні матеріали, підручники й художня література, кондиціонери й кулери для води.

«Навчальний простір у лікарні – це вимога часу, і дуже раді, що такий запрацює й у нас. Для цього виділено 100 квадратних метрів. Важливо, що простір буде безбар’єрним», – розповів директор Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко.

Олеся СТЕЛІГА

Читайте також: Стало відомо коли в Рівному розпочнуться літні канікули

  • Фейк: Хмельницька АЕС готова продавати електроенергію Польщі
    Ворожі та проросійські ресурси поширюють фото листа буцімто від АТ «НАЕК «Енергоатом», адресованого міністерці клімату та навколишнього середовища Польщі Пауліні Хенніг-Клосці щодо начебто готовності почати експорт електроенергії в Польщу. Верифікувавши інформацію в АТ «НАЕК «Енергоатом», Центр протидії дезінформації повідомляє, що…