fbpx

Сьогодні Рівне провело в останню путь нашого Захисника

Діліться інформацією з друзями:

Провели в останню дорогу мужнього та нескореного Героя Тараса Замлинного. Він не ховався від війни, бо знав, що боронити незалежність — за честь кожному українцю!

Його не зупиняла відсутність бойового досвіду, навіть строкової служби не приходив. Говорив лише, що хоче, аби діти не ховались по підвалах, а спокійно спали у своїх ліжках. Світлий, добрий та чесний… Вірний своєму слову, обіцянці Тарас завжди виконував задумане. Саме таким він залишиться у пам’яті рідного сина, дружини, друзів та близьких.

11 листопада минулого року рідні востаннє чули його голос, перед тим як разом із побратимами вирушив у бій у селі Павлівка на Донеччині. Від 13 листопада 2022 року Тарас вважався зниклим безвісти упродовж п’яти місяців…

Лише 22 квітня цього року з військової частини повідомили дружині, що було знайдено тіло нашого Героя. На тому ж місці, де він поклав своє життя за вільну і незалежну Україну, в якій так хотів жити…

Мужність творить переможців, а єдність — непереможних. Не пробачимо ворогам смерті жодного нашого земляка, жодного українця!

Вічна пам’ять герою!

Рівненська міська рада

Читайте також: Інцидент на атракціоні “Вихор” у Рівному: директор парку прокоментував відео