fbpx

Дистанційно оплатити комуналку зможуть всі рівняни

Діліться інформацією з друзями:

Кожен, хто отримує пенсію або соціальну виплату через банківські установи, тепер за спожиті житлово-комунальні послуги може сплачувати дистанційно.

Такий варіант розрахунків з’явився завдяки запровадженому відповідно до Постанови Кабміну «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» від 8 квітня 2020 року № 287 експериментальному проєкту.

Для перерахування коштів з банківського рахунку одержувача на рахунки об’єднанням та виконавцям послуг за спожиті житлово-комунальні послуги одержувач реєструється у системі дистанційного обслуговування. Якщо з якихось причин він цього не може зробити, тоді звертається на «гарячу» телефонну лінію уповноваженого банку і надає інформацію про себе для проведення ідентифікації особи уповноваженим банком.Уповноважений банк після проведення ідентифікації особи одержувача отримує від нього інформацію про перелік житлово-комунальних послуг, які він бажає оплатити дистанційно, та необхідні дані для проведення оплати послуг з його рахунків.
Крім того, одержувачі, які не мають доступу до дистанційної оплати житлово-комунальних послуг через системи дистанційного обслуговування уповноважених банків, мають можливість оплатити послуги через АТ «Укрпошта» під час доставки пенсії та грошової допомоги додому або на замовлення одержувача, у тому числі засобами телефонного зв’язку.
Лариса ФЕРЕНЧУК, начальник відділу з прийому субсидій

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»