fbpx

Туристичні родзинки, або Пригоди на Рівному місці чекають рівнян

Діліться інформацією з друзями:

Карантин перекреслив плани багатьох українців щодо літнього відпочинку та туристичних подорожей. Чимало закордонних морських курортів нині під замком. Тож цього року в тренді – відпочинок в рідному краї. Адже в Україні, і на Рівненщині, зокрема, є чимало цікавинок і комфортних місць для туру вихідного дня чи повноцінної відпустки.

«Туристичні магніти» Рівненщини

Щоб розрекламувати наш край для відпочивальників, представники влади вирішили розпочати з туроператорів. Їм не лише розкажуть, а й покажуть «туристичні магніти» Рівненщини. А ті згодом, за задумом, привезуть сюди мандрівників.

– Наша область може розвивати різні види туризму: історичний, гастрономічний, медичний тощо, – розповіла начальниця управління культури та туризму Рівненської ОДА Любов Романюк. – У нас є старовинні замки, фортечні мури, цікаві музеї, популярні туристичні локації та мальовничі куточки. Звісно, певні об’єкти не лише «розкручені», а й мають усю необхідну інфраструктуру для прийому туристів (готелі, заклади харчування тощо). Скажімо, такі, як Тунель кохання чи Пересопниця. Інші потребують вдосконалення. Для прикладу, місто Дубно має чудовий замок і в околицях теж є цікаві об’єкти, але немає добрих сучасних готелів, де могли б зупинитися туристи. З досвіду травневих вихідних ми побачили, що люди прагнуть не лише виїхати на природу, а й хочуть щось цікаве подивитися. Багато їхали до Пересопниці, Тунелю кохання, Тараканівського форту. На жаль, через карантин зараз чимало цих об’єктів не працює. Сподіваємося, що невдовзі обмеження будуть послаблені чи взагалі зняті.

І хоч цього року, швидше за все, не буде традиційних фестивалів чи свят, які приваблювали до туристичних родзинок Рівненщини не лише своїх, а й туристів із інших областей, усі готуються до літнього сезону. Завершують ремонти та реконструкції об’єктів.

Туристичні компанії вже приймають бронювання на подорожі Україною у липні-серпні.

– Якщо вихід із карантину буде йти за графіком, ці два місяці стануть повноцінною туристичною порою, – переконана директорка ТА «Хоч куди» Світлана Ніколіна. – Оприлюднили орієнтовний план мандрівок, до якого увійшли палаци й музеї Чернігівщини, цікавинки Вінниці та Умані, цілющі солоні водойми Солотвино, унікальні чани з мінеральною водою в Лумшорах, дивовижні краєвиди наскельної фортеці Тустані та багато інших незабутніх локацій. На серпень запланували тижневу мандрівку в Таврію. Це не просто відпочинок на морі, а й пізнавальні екскурсії в Асканію-Нову, відвідання виноробні, подорож на байдарках. Буде й традиційний винно-термальний тур до Закарпаття. Одне слово, підготували чимало цікавого і захоплюючого.

Крім того, рівненські турагенції ще й розробляють програми подорожей та екскурсій Рівненщиною.

– Вже майже доробили сайт, присвячений саме подорожам в Україні. Розробляємо нові тури нашою областю, вони будуть під маркою «Пригоди на Рівному місці», – розповіла директорка туристичної агенції «Тайстра тревел» Наталія Горбачова. – У нас вже є бронювання на серпень на фірмову Бакоту з пляжним відпочинком. Багато запитів на індивідуальні маршрути, на наші «подорожі ручної роботи». Кияни, одесити та харків’яни планують мандрівки Рівненщиною. Ми приймали групи минулого сезону, цей не стане винятком. Наш фірмовий «Незвіданий Клевань», який ми відпрацювали два сезони «на ура!», цього року зробимо цікавішим: з дегустаціями чаю та збором трав. Також будуть цікаві екскурсії містом Рівне – тематичні та гастрономічні.

Отож, можливостей для літнього відпочинку буде чимало. Вони не лише дозволять відновити сили та зарядитися позитивними емоціями, а й познайомлять із раніше незнаними куточками рідного краю.

Наталія НИРКОВА

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»