fbpx
Дорожники Рівного взялися за поточні ремонти

Дорожники Рівного взялися за поточні ремонти

Діліться інформацією з друзями:

Усе пізнається в порівнянні. Отож, у порівнянні з іншими обласними центрами, в Рівному – чи не найкращі дороги в Україні. Свідченням цьому не раз ставали результати незалежної оцінки стану українських автошляхів, яку проводив популярний мобільний сервіс Navizor.

Благоустрій вулиць і дворів й надалі залишається в переліку пріоритетних напрямів роботи міської влади. Тому ремонт доріг Рівного не зупиняється навіть під час запровадженого карантину.

Так, зі слів міського голови Володимира Хомка, робота рівненських комунальників триває фактично щодня. Благо, цьому сприяють погодні умови. Тож у Рівному в ці дні повним ходом іде косіння газонів, паркових зон, скверів, прибирання сміття, ремонт огорож вздовж проїжджих частин тощо.

Працівники міськШЕУ взялися за поточний ремонт проїжджих частин вулиці Курчатова та проспекту Миру.Загалом дорожники в цьому році вже відремонтували понад 10 міських вулиць.

У тому числі: Дерманську, Коновальця, Костромську, Кн. Володимира, Енергетиків, Гагаріна, Льонокомбінатівську, Лермонтова та інші. Провели поточний ремонт проїздів між будинками на вулицях Буковинській, Виговського, Шкільній, Короленка, Карнаухова, Відінській, Поліщука, Антоновича, Фабричній та проспекті Генерала Безручка.

Майже півмільйона гривень з міського бюджету пішло на поточний ремонт прибудинкових територій, в тому числі на Карнаухова, 11 і 11б, О. Теліги, 19 та інших.

Ігор ПІДЛІСНИЙ

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»