fbpx

Державні нагороди отримали енергетики Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Державні нагороди та відзнаки працівникам «Рівнеобленерго» вручив очільник Рівненщини Олександр Коваль.

Люди, які ризикуючи життям, з жовтня повертали світло мешканцям деокупованої Херсонщини, отримали державні нагороди від очільника Рівненщини Олександра Коваля.

Про це повідомляє Олександр Коваль.

Енергетики Рівненщини ввели в роботу 14 підстанцій, провели ремонт на понад 160 км пошкоджених повітряних ліній, що дозволило повернути електропостачання у населені пункти семи громад Бериславського району Херсонської області – це десятки населених пунктів.

Згідно з указом Президента, медаль «За працю і звитягу» за відбудову деокупованої Херсонщини отримав електромонтер Андрій ПАРХОМЧУК.

Почесні Грамоти Кабміну  отримали Сергій КУРИГА, Олександр ЛИСАК, Дмитро ГЕРГЕЛЮК, Володимир ШАДЮК.

Грамоту Міненергетики отримав Олександр ГРОДСЬКИЙ.

Подяки Міністерства енергетики України отримали Андрій ПАРХОМЧУК, Михайло САЧЕВА, Федір ДАВИДОВИЧ, Вадим ЯРЕМЧУК, Віктор ЯРЕМЧУК та Василь СТОЛЯРЧУК.

Олександр Коваль подякував мужнім енергетикам за сміливість, за нелегку працю, за те, як Рівненщина проходить другу зиму поспіль в умовах повномасштабного вторгнення.

Читайте також: Жителям Рівненщини нагадують про оплату за зберігання номерних знаків

  • У зоні ризику – світловолосі та блакитноокі 
    Засмагаючи на сонці, людина зміцнює імунітет, підвищує фізичну та розумову активність, легше засвоює кальцій. Однак усі перелічені фактори виявляються при короткочасному перебуванні під ультрафіолетовими променями.