fbpx
зберігання знаків

Жителям Рівненщини нагадують про оплату за зберігання номерних знаків

Діліться інформацією з друзями:

Сервісні центри МВС Рівненщини нагадують про здійснення оплати за зберігання номерних знаків

Однією з популярних послуг сервісних центрів МВС Рівненщини є відповідальне зберігання номерних знаків. Це актуально для тих водіїв, які хочуть перезакріпити улюблені номерні знаки у подальшому за своїм іншим транспортним засобом.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №795, за номерні знаки, які знаходяться на відповідальному зберіганні, здійснюється оплата. Наразі у сервісних центрах МВС Рівненщини  залишено на платному зберіганні 1166 номерних знаків, а в цілому в Україні знаходяться на зберіганні у сервісних центрах МВС близько 59 тисяч номерних знаків. Іноді трапляються випадки, коли автовласники забувають оплатити за послугу зберігання, а такі номерні знаки підлягають знищенню.

Сервісні центри МВС нагадують, що номерні знаки, за які не внесена оплата за платне зберігання, будуть знищені в установленому порядку.

Для здійснення оплати автовласники можуть особисто звернутись або через уповноваженого представника до сервісного центру МВС, де зберігається номерний знак та сплатити квитанцію. Також це можливо зробити онлайн – у Кабінеті водія. Достатньо визначитись із терміном продовження зберігання та оплатити послугу. Сервісний центр МВС автоматично отримує інформацію про продовження зберігання номерних знаків.

Нагадуємо, що вартість платного зберігання 10,80 грн за одну добу (з урахуванням ПДВ). Термін такого зберігання визначає особа, яка замовляє послугу. Оплата за продовження зберігання має відбутися не пізніше закінчення строку зберігання номерного знаку.

Звертаємо увагу, що передача номерних знаків, які знаходяться на відповідальному зберіганні, до інших територіальних сервісних центрів МВС не передбачено законодавством.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

Читайте також: Понад 100 гектарів нового лісу створено на Рівненщині

  • Фейк: Хмельницька АЕС готова продавати електроенергію Польщі
    Ворожі та проросійські ресурси поширюють фото листа буцімто від АТ «НАЕК «Енергоатом», адресованого міністерці клімату та навколишнього середовища Польщі Пауліні Хенніг-Клосці щодо начебто готовності почати експорт електроенергії в Польщу. Верифікувавши інформацію в АТ «НАЕК «Енергоатом», Центр протидії дезінформації повідомляє, що…