Верес піднявся на третю позицію у турнірній таблиці

Футболісти рівненського “Вереса” у матчі 10-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги у Херсоні обіграли “Кристал”.

Не зважаючи на те, що до суперника “Верес” поїхав без кількох основних гравців, рівняни повністю володіли перевагою. Цю перевагу у гол на 14-й хвилині втілив Роман Гончаренко.
Після відпочинку “Верес” забив вдруге – на 53-й хвилині відзначився Михайло Шестаков. І після цього рівненська команда, мабуть, завчасно відчула себе переможцем і господарі заволоділи перевагою.

Практично одразу Андрій Барладим скоротив відставання, після чого у грі з’явилася інтрига. Добре, що для рівнян все залишилося благополучно. Команди обмінялися по одному влучному удару (у нас – Віталій Тимофієнко, в господарів – Іван Головкін) і “Верес” у підсумку виграв – 3:2.
Ця перемога, як і поразки харківського «Металіста 1925» та луцької «Волині», дозволила «Вересу» піднятися на третю позицію у турнірній таблиці.

В активі
Наступний матч “Верес” проведе 5 листопада у Млинові з харківським “Металістом 1925».