fbpx
Зняти біль у спині допоможе рушник

Зняти біль у спині допоможе рушник

Діліться інформацією з друзями:

Біль у спині може з’явитися в будь-якої людини незалежно від віку. Однак найчастіше після тривалого сидіння він виникає у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя.

І найчастіше позбавитися його дуже просто – за допомогою фізичних вправ.

 Хоч я на пенсії, але продовжую працювати. Тому інколи після декількох годин, проведених за комп’ютером, починає дуже боліти спина. Щоб здолати біль, роблю вправу одного японського лікаря.

Щоб виконати вправу, беру махровий рушник завдовжки приблизно пів метра, згортаю його у щільний рулон і фіксую мотузкою або гумовою стрічкою. Довжина валика не має бути більшою за ширину вашої спини. Діаметр – приблизно 5 сантиметрів.

Далі треба сісти на рівну підлогу, плавно опуститися попереком на валик так, щоб він був приблизно на рівні пупка.

Ноги розміщуємо на ширині плечей, стопи повертаємо у внутрішній бік, великі пальці ніг торкаються один одного. Руки при цьому витягуємо над головою, долоні опущені вниз, мізинці торкаються один одного. Випрямити руки з першої спроби виходить не в усіх, але, займаючись щодня, ви зможете це зробити й позбутися проблем з хребтом.

Якщо гімнастика викликає сильний дискомфорт, скоротіть час тренувань до 2-3 хвилин, поступово збільшуючи його до 5 хвилин.

Наприкінці заняття важливо обережно встати з валика. Для цього краще спочатку перевернутися на бік, а потім обережно підвестися».

Юлія ПИРОГОВА