fbpx
Метеозалежність. Як боротись з перепадами температури й тиску

Метеозалежність. Як боротись з перепадами температури й тиску

Діліться інформацією з друзями:

Зміна пір року, перепади температур, вологість повітря, тиск та інші чинники впливають на людей щомиті, при цьому здорова людина не звертає увагу на їх зміни. В деяких людей це проявляється метеочутливістю.

Метеочутливість – це не захворювання, а всього лише симптом, ознака того, що людина недостатньо добре може адаптуватися до погодних змін. Спостерігається у людей з судинними патологіями, після перенесених травм та на тлі хронічних захворювань.

Організм реагує не на саму погоду, а на різкі зміни атмосферного тиску, перепади температури, вологість, спалахів на сонці. Точних причин болісного реагування на зміни погоди не встановлено. Симптоматика є індивідуальною.

Проявляється метеозалежність в більшості випадків головними болями, запамороченням, шумом у вухах, болях в серці, ядухою, тахікардією, може з’явитися сонливість та слабкість в тілі, з’являється біль в суглобах, порушується серцевий ритм, знижується працездатність.

Щоб менше відчувати метеозалежність варто ґрунтовно зайнятися своїм здоров’ям, з метою покращення адаптаційних сил організму:

  • вести здоровий спосіб життя та раціонально харчуватися;
  • займатися спортом, помірною фізичною працею;
  • якісний та тривалий сон;
  • дотримуватися розпорядку дня;
  • проходити періодичні медичні огляди:
  • якщо у вас є хронічні захворювання, проходити планове лікування та уважно ставитися до профілактики загострень. При лікуванні хронічних захворювань, організму буде легше адаптуватися до змін сезонів року і перепадів температур. Імунітет повинен працювати на підтримку вас у боротьбі з впливом зовнішніх факторів.

Джерело: Рівненський обласний ЦКПХ

Читайте також: Сезон носовичків і червоних очей