fbpx
USAID оголосило пакет допомоги аграрному сектору України на 60 мільйонів доларів

USAID оголосило пакет допомоги аграрному сектору України на 60 мільйонів доларів

Діліться інформацією з друзями:

Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) виділяє 60 мільйонів доларів на підтримку українського сільського господарства.

Про це пресслужба агентства повідомила “Радіо Свобода”.

За словами заступниці адміністратора USAID Ізобель Коулмен, пакет допомоги спрямований на впровадження нової програми Harvest («Врожай») для пом’якшення впливу агресії росії на сільськогосподарське виробництво в Україні.

«Програма має на меті допомогти українським аграріям підвищити ефективність виробництва, зробити його стійкішим і більш конкурентоспроможним під час війни, та поряд із цим закласти основу для довготривалого сталого розвитку українського агросектору. У рамках Harvest, USAID сприятиме створенню в Україні такого регуляторного та бізнес-середовища, яке розкриє потенціал для інновацій та допоможе залучити ресурси приватного бізнесу, аби допомогти українським агровиробникам і далі годувати свою країну та багато інших країн світу», – повідомили в USAID.

Коулмен вказала на те, що український аграрний сектор залишається одним із головних рушіїв української економіки – зокрема, у 2023 році він забезпечив понад 60% надходжень від експорту.

USAID додає, що програма Harvest увійде до «Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні» (AGRI-Україна). Від липня 2022 року Агентство вклало в неї понад 350 мільйонів доларів, залучивши ще більше ніж 370 мільйонів від інших донорів.

Читайте також: «Кровопивці» чатують не тільки в лісах Рівненщини